Skip links

Rize Uydu Servisi

Uydu Çanak Anten & Merkezi Uydu Çanak Anten Servisi

Rize Uydu Çanak Anten Servisi, Merkezi Uydu Çanak Anten Servisi, Televizyon Duvara Montaj Servisi, İnternet Hattı Modem Kurulum Servisi ile arıza, bakım ve kurulum hizmetlerimiz ile mağduriyet yaşamamanız için 24 saat uydu servisi ve anten hizmeti hizmeti veriyoruz. 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.

Rize Uydu & Çanak Anten hizmetimiz ile Rize ilinin neresinde olursanız olun! Uydu arıza, kutulum ya da bakım işleriniz için.  Rize Uydu Çanak Anten, Merkezi Uydu Çanak Anten ve Televizyon Duvar Montaj Hizmetlerimiz için hemen uzman yönlendirelim.

rize uydu servisi

Rize veya bölgelerinde Uydu Çanak Anteni, taktırmak ya da Merkezi Uydu Çanak Anten mi yaptırmak istiyorsunuz? Çaresiz değilsiniz. Deneyimli Uydu, Çanak ve İnternet ustaları ağımızla yardımınıza koşuyoruz. 7/24 Hemen Uydu Gelsin’i arayabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde Uydu hizmeti, Merkezi Uydu Sistemi hizmeti ya da Televizyon Duvar montaj Hizmeti almak istiyorsanız. Hemen Uydu Gelsin yanınızda! Rize Uydu Çanak Anten Servisi hemen adresinize ulaşıyor ve kurulum ve bakım hizmeti veriyor. Merkezi uydu çanak anten sevisi mi almak istiyorsunuz?

Deneyimli ustalarımız adresinize anında hizmet veriyorlar ve arasından size en yakın olanını sevk ediyoruz. Rize Uydu Çanak Anten firmaları için hemen arayın. Konumunuza çok yakın uydu çanak anten servisi arıyorsanız Hemen Uydu Gelsin size yeter. Siz de Uydu montajı, Merkezi uydu sitemi, Televizyon duvar montajı ya da İnternet hattı modem kurulumu hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayın  Türkiye’nin her yerinde tek numara! Hemen arayın

Rize bölgesinde dilediğiniz yere teslim ediyoruz. civarında 7/24 sizlere Uydu Çanak Anten Servisi, Merkezi Uydu Çanak Anten Servisi, Televizyon Duvara Montaj Servisi, İnternet Hattı Modem Kurulum Servisi hizmetleri vermekteyiz.

Rize Uydu Çanak Anten Servisi

Rize uydu çanak anten sektörde en deneyimli ekibi ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak sorununuzu çözer. Hemen arayın mağduriyetinizi, ve sorunlarınızı giderelim. Rize bölgesinde fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı uydu çanak anten hizmeti size sağlayalım. Hemen bizi arayın hizmetiniz ayağınıza gelsin.

Rize Merkezi Uydu Çanak Anten Servisi

Rize merkezi uydu çanak anten sektörde en deneyimli ekibi ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak sorununuzu çözüyoruz. Hemen arayın mağduriyetinizi, ve sorunlarınızı giderelim. Rize bölgesinde fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı merkezi uydu çanak anten hizmetini size sağlayalım. Hemen bizi arayın hizmetiniz ayağınıza gelsin.

Rize Televizyon Duvara Montaj Servisi

Rize televizyon duvar montaj sektörde en deneyimli ekibi ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak sorununuzu çözüyoruz. Hemen arayın mağduriyetinizi, ve sorunlarınızı giderelim. Rize bölgesinde fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı televizyon duvar montaj hizmeti ayağınıza gelsin. Hemen bizi arayın hizmetiniz ayağınıza gelsin.

Rize İnternet Hattı Modem Kurulum Servisi

Rize İnternet hattı modem kurulumu hizmeti sektörde en deneyimli ekibi ile evinize ya da iş yerinize hemen ulaşarak sorununuzu çözüyoruz. Hemen arayın mağduriyetinizi, ve sorunlarınızı giderelim. Rize bölgesinde fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Şimdi bizi arayın en hesaplı İnternet hattı modem kurulumu hizmeti ayağınıza gelsin. Hemen bizi arayın hizmetiniz ayağınıza gelsin.

  • Uydu Çanak Anten Servisi
  • Merkezi Uydu Çanak Anten Servisi
  • Televizyon Duvara Montaj Servisi
  • İnternet Hattı Modem Kurulum Servisi

 

Hemen Arayın.

rize uydu servisi

Rize Uydu Çanak Anten Hizmet Bölgeleri

Ardeşen Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Ardeşen Uydu Çanak Anten Servisimiz Yıldızlar, Shemrona, İslamoğlu, Kibaroğlu, İsina, Bahar, Tutan, Açıkmeşe, Konak, Güneşli, Berha, Ardeşen, Sahil, Büyük, Çıraklar, Haşimoğlu, Aşağı, Seydioğlu, Canca, Cami Ve çevre, Barış, Mezra, Güneli, Çamlık, Erikli, Şenyuva, Kalayizeni, Türbe, Nızamoğlu, Cami üstü, Yeniay, Kuleciler, Kayabaşı, Çukurlar, Güney, Çelikler, Yavuz Selim, Bağukuçhe, Kulaberler, Yukarı Cami, Orta, Sırt, Ali Efendi, Köprübaşı, Suluzeni, Gültepe, Dobira, Aşıklar, Müftü, Kurtgözlü, Taşbaşı, Çiftekavak, Ortamahalle, Oğuzlar, Kuzey, Akpınar, Koda, Şelale, Kanoğlu, Zumadi, Cumhuriyet, Baş, Deniz, Düz, Elmalık, Fırtına, Kahveciler, Kavaklıdere, Merkez, Şentepe, Yeni, Yayla, Çirihinci, Trambona, Dere, Cami, Navdarlar, İsmailoğlu, Cinizeni, Yukarki, Şefkibey, Okumuşlar, Karşı, Dereiçi, Gulivat, Cami Altı, Yeşilyurt, Koçoğlu, Kırazlık, Üst, Meyvalı, Çiçekli, Yüksek, Korzati, Akarsu, Tercümanlar, Denizli, Gençler, Topaloğlu ve İncirdip bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Merkez Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Merkez Uydu Çanak Anten hizmetimiz Güzelyurt, Kokulukaya, Yukarı, Yeni Melek, Koseler, Dağınıksu, Koçlar, Rize, Atmeydanı, Balsu, Pehlivan, Yeni, Yeniköy, Koçallar, Şehit, Gölgeli-1, Alik, Ayvalı, İslamoğlu, Karoğulları, Yazıcılar (merkez), Meraller, Kadıbaşlar, Kostanlar, Hazavite, Aşağı, Ardına, Dağ Deresi, Mezra, Sukas, Güven Semti, Güneştepe, Hev, Demircioğlu Alt, Topçular, Eser, Mesudiye, Kaplıca, Azina, Karşı, Göltepe, Ekmekçiler, Mollaahmetoğlu, Eminettin, İslampaşa, Kamaraş, Güneşli, Korutürk, Katıla, Yeşilılıca, Gümüşler, Menderes, Kayadibi, Kavaklı, Mermerdelen, Asmalık, Konaklar, Akıncılar, Esenyurt, Arnault, Asgoroz, Koşkoşlar, Merkez-aşağı, Halaslar, Orsidi, Değirmendere, Baş, Orta, Bayındırlar, Balcılar, Halatçılar, Pandırlar, Boğaz, Hamzabey, Paşakuyu, Hamidiye, Hamçayır, İstanoz, Balcılar (şafaklar), Yazıcılar, Üst, Bağdatlı, Merkez, Şahintepe, Kartaltepe, Müderrisler, Öksüzler, Engindere Sb, Kömürcüler, Üzümlü, Kirazlık, Havger, Esendere-güven-yeşilova, İçmeler, Ardin, Çarşı, Dağsu, Dereüstü, Gülbahar, Reşadiye, Tophane, Düz, Sırt, Türütler, Çavuşoğlu, Seyrantepe, Silyanlı, Gündoğdu(hamidiye), Karanfiller, Karaırmak, Devranlar, Şairler, Şairtepe, Yukarı Karşı, Dere, Yıldıztepe-güzeldere, Soğuksu, Eski, Yıldıztepe, Esentepe, Dere Boyu, Yeşilırmak, Çelikler, Kanbursırt, İşyarlar, Demircioğlu üst, Portakallık, Sırt Kasarcılar, Çamlıbel, Yeşilyurt, Cevizlik, Camiönü, Piriçelebi, İsmailoğlu, Kireçhane, Eminoğulları, Engindere, Pehlivantaşı, Pilavdağı, Eminoğlu (eminuka), Delallar, Yeşildere, Gölgeli-2, Çorapçılar, Fatih, Bozkale, Dere Başı, Çaplar, Çiyanda, Godol, Hur, Çalıklar, Fındıklar, Camiönü-güneşli-merkez Güzelyurt, Cingöz, Kotos, Erenler, Hacıalioğlu, Alt, Hayrat, Ekrem Orhon, Şentepe, Kutlular, Alipaşa, Taşlıdere, Tepe üstü, Taşerek, Kalamari, Manavlar, Güneli, Günebakış, Timena ve Yağlıtaş bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Hemşin Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Hemşin Uydu Çanak Anten hizmetimiz Hemşin, Bahar, Ortaköy, Mutlu ve Yeniköy bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Kalkandere Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Kalkandere Uydu Çanak Anten hizmetimiz Musluoğlu, Kayalık, Babadağı, Taşçılar, Camii, Şendere, Dereiçi, Voyunta, Yıldırımlar, Durmuşlar, Reşitler, Yamaç, Kalkandere, Cevizlik, Dağdibi, Kuruköy, Yukarı Tatlısu, Kızıltoprak, Medrese, Soğuksu, Yeni, Merkez, Aksu Osb, Cumhuriyet, Düz, Kofolar, Binamlar, Orta, Adalar, Aksu, Yusuflar Orta ve Sandıkçıoğlu bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Sırt Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Sırt Uydu Çanak Anten hizmetimiz Pazar, Güzelyalı, Hukanoğlu Mevki, Semtet Mevki, Anayol Güney Kısmı Mevki, Liman Mevki, Shell Petrol Karşısı Mevki, Sapanca Mevki, Cumhuriyet, Koçoğlu Ve çebiler Mevki, Cevherler, Avcılar Mevkii, Baş Mevki, Haşıoğlu Mevkii, Merkez Cami Mevki, Abdioğlu Mücavir, Abdioğlu Mevki, Harvat Mevkii, Kösoğlu Ve Kolsuzoğlu Mevki, Koçanlı Mevki, Ocaozon Mevki, Dere Mevkii, Geçitler Mevki, Sağlık Ocağı Yolu Ve çevresi Mevki, Sarışı Mevki, Orta Mevkii, Tutoğlu Mevki, Kesimal Mevki, Ortayol Mevki, İskele Mevki, Sahil Mevki, Bilaloğlu Mevki, Cinan Mevki, Kasapoğlu Mevki, Badialva Mevki, Yeni Mevki, Yukarı Soğuksu, Babuçoğlu-devrişoğlu Mevki, Radar Mevki, Ürünlü Doro Mevki, Hazine Mevki, Merkez, Hoçoti Mevki, Sahil Cami Mevki (mücavir), Aygüneş-yıldız-altun Mevki, Huzurkent Site Ve Anadolu Lisesi Mevki, Paşakinalar Mevki, Orta Yolu Ve Islamoğlu Mevki, Uçanoğlu Mevki, İnce Mevki, Ocak (mücavir), Omohale Ve Mezralar Mevki, Molla ömer Mevkii, Zafer, Memoğlu Mevki, Biliciler Mevki, Arka Dere Mevki, Dışkapı Mevki, Korkmazlar Mevki, Dumina Mevki, Merkez Cami Eski Pazaryolu Mevki, Çiçekören Mevki, İkiztepe, Kirazlık, Hamidiye Mücavir, Kocaköprü Mücavir, Soğuksu Mevki, Kanlı Mevki, Yukarı Mevki, Cami Mevki, Tasu Mevki, Arıçay-ofçay Fabrikası Mevki, Dosan çay Fabrikası Mevki, Yarbaşı Ve Kızılhanlar Mevki, Alım Yeri Ve Okumuşlar Mevki, Ortayolu Ve Aytemizler Mevki, Yıldızlar Mevki, Çaband Mevki, Yavcalı Mevki, Toki Mevki (mücavir), Piyastoni Mevki, Tepe Mevki, Balaban Mevki, Hopa Mevki, Okul Ve Cami Mevkii, Seydioğlu Mevki, Aşağı Mevki, Düzler Mevki, Alt Mevki, Şabanoğlu Mevki, Cihanlı Mevki, Kale Mevki, Satoğlu Mevki, Ürünlü Mevki, Sahilköy Mücavir, Sahil ve Sırt bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Güneysu Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Güneysu Uydu Çanak Anten hizmetimiz Yusuf Hoca, Derebaşı, Esentepe, Kırlangıç, Kireçli, Halkolim, Merkez Mevkii, Küçükdere, Topçular, Çamlık, Kangeldibi, Özçelikler, Yenimescit, Alicik (2), Birlik, Alicik (1), Altınkaya, Han, Mağara Mevki, Örnek Mevkii, Güneysu, Eskicami, Merkez, Aşağı Kiremit, Adacami, Köseler, Taşköprü Mevkii, Omereva, Tatlısu, Orta Meşe, Altınkaya 1, Yıldız, Tuğla Mevki, Sırt, Alikica Mevkii, Ada ve Yeşilyaprak bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

İyidere Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

İyidere Uydu Çanak Anten hizmetimiz İyidere, Fıçıtaşı, Hazar, Sarayköy, Yalıköy, Fethiye, Çanakçeşme, Üstüpiler ve Yapraklar bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Çayeli Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Çayeli Uydu Çanak Anten hizmetimiz Başaran, Gümüşler, Yukarı Cordanlar, Mehelle, Gümüşpınar, Yükselen, Yılmayanlar, Yıldırımlar, Gülova, Milok, Yenipazar, Gölcük, Yazıcılar, Cami, Karşıyaka, Maşalar, Yenicami, Bucak, Caferoğlu, Çakırlı, Cağak, Büyüğün Ev Ve çobanlar, Büyükköy, Saralı, Çakıroğlu, Okumuş çay, Boztepe, Büyüktaşhane, Bozkurtlar, Morgüller, Momişli, Büyükcaferpaşa, Siranlık, Kodana, Döğürtlü, Gelincik 1, Mutidüzü, Cami Yanı, Boğazlar, Enesoğlu, Bekiroğlu, Kireçhane, Fenaçi, Başköy, Boşnaklı, Gobocit, Köse, Geyikli, Balıkçıoğlu, Bilginler, Balıkçı, Boğaziçi, Ehkartepe, Bekirli, Gelincik 2, Eskipazar, Azarlı, Bilginler Mezra, Muhli, Kazancılar, Demirciler, Darboğaz, Dere, Kayna, Kasapoğlu, Katılya, Kadıoğlu, Karşı, Çevre, Köseoğlu, Veritağ, Cemak, Kakşili, Cumhuriyet, Karaloğlu, Çermanlı, İmrut, Çayeli, Yalı, Kesmetaş, Kamiloğlu, Kalenderli, Karaoğlu, Cimoroç, Aşağı Sırt, Çolaklı, Cevitli, Kamilli, Çukurlu, Çelikler Ve Sandıkçılar, Karanlık, Kayadibi, Çil, Dikilitaş, Kaymaklı, Dereiçi, Kavala, Kestanelik, Güneştepe, Özdemirler, Karakaşlı, Aşağı Cordanlar, Altveis, Orta, Üst, Çahçuri, İrfanoğulları, Sırt, İstiklal, Limanköy, Arekner, Güneli, Tepeli, Korkapos, Alt, Aloğlu, Maden, Merkez 1, Köprübaşı, Taşlık, Tohumluk, Camialtı, Şen, Sazlıklar, Adalar, Aydoğdu, Kolağası, Paşana, Taşdemirler, Hervenik, Taş, Canıbeyaz, Arıcılar, Aykırı Filiztepe, İnceler, Okullar, Kuremeli, Hüşütler, Hastaş, Küçükmustafalı, Saladop, Serinırmak, Türkgeldi, Aydınlar, Ayanı, Ayvalık, Voyna, Mezra, Taşhane, Sabuncular, Kurular, Hürremli, Topçular, Merkez 2, Tepe, Ortaköy, Maloza, Pehlivanlı, Reyhanlı, Kömürcüler Ve Aptiefendiler, Merkez, Yeni, Gürçam, Topkaya, Çamlıca, Habiboğlu, Çaycılar, Arkadere, Çavuşlu, Soğuksu, Aşağı, Alıcanlar, Köseler, Kurtuluş, Meydanlı, Puşuli, Mesavli, Kuyubaşı, Sarbeni, Haşafı, Sastan, Veripos, Ortasırt, Hoşarlı, Merkez Kakşioğlu, Leventli, Yayla Evleri (tohumluk), Yayla Evleri (hoşaroğlu Ve Kakşioğlu), Mergolar, Seyrantepe, Suiçmezler, Sarıahmetler, Tepeler, Songurler, Şehit Muhammet Yüce, Öksüzler, Çaydahor, Üstveis, Yalçınlar, İstaponoz, Küçükcaferpaşa, Küçüktaşhane, Hassadıklar, Topaloğlu, Gümüştaş ve Makraş  bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Çamlıhemşin Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Çamlıhemşin Uydu Çanak Anten hizmetimiz Yıldız, Yağmurlu, Aşağıçamlıca, Karşı, Yayla Köşk, Merkez, Cami, Dervişli, Belsu, Üzümlü, Kinya, Çat Merkez, Yemişli, Başçayır, Başyayla, Orta, Üskürt, Faiklı, Doğancı, Kaplıca, Kıbrıs, Esentepe, Kestioğlu, Aydınoğlu, Geyik, Çiçekli, Çatdüzü, Aşağı, Müftüoğlu, Çamlıhemşin, Aşağışimşirli, Kadıköy, Konaklar, Kavak, Çay, Düz, Hocva, Pul, Maden, Kuzey Bayır, Haçinçur, Eskiokul, Kovanlık, Enginler, Kale, Büyükdüz, Ortasırt, Beşevler, Tomaslı, Armağan, Pogina, Tepecik ve Kavak Dibi  bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

İkizdere Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

İkizdere Uydu Çanak Anten hizmetimiz Hındrakol, Sırtlar, Köprübaşı, Gudurlu, Arçovit, Demirli, Karali, Kancalı, İkizdere, Gündoğdu, Kızıltepe, Kamadibi, Ilıcalar, Sakandoz, Köseli, Bektaşlar, Aşağı, Kemerköprü, Kuturlu, Ahmetli, Güney, Tuzikolar, Otel, Muçolar, Kirazlı, Çağrankaya, Hamurlu, Hıça, İmamlar, Kumluk, Kestane, Merkez, Allar, Emekçiler, Mahiller, Saray, Zanetli, Savayıllar, Orta, Yukarı, İşkencedere, Büyük Cami, Çarşı, Dikmetaş, Pendazlı, Arkanet, Yeşilyurt, Kastamonu, Turahlı, Kurdoğlu, Aprojli, Sarmanlı, Sırt, Zafer ve Karagözlü bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Derepazarı Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Derepazarı Uydu Çanak Anten hizmetimiz Çalışkanlar, Fıçıcılar, Derepazarı, Eriklimanı, Merkez, Tersane, Subaşı ve Sarıyer bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Fındıklı Uydu Çanak Anten Servisi (Merkezi & Bireysel)

Fındıklı Uydu Çanak Anten hizmetimiz Okura, Kvakçe, Taşköprü, Dereiçi, Tohumlu, Ayle, Gülbahar, Köprübaşı, Devran, Aile, Sarıkaya, Güzelyalı-üst, Kanca, Yeni, Üst, Özerler, Osmanlı, Şenocak, Derbent 1, Armağan, Tüfekçiler, Cevizlik, Kilittepe, Kozmağa, Gökçetaş, Sarıkavak, Özgüvenler, Karşıyaka, Merkez-lavaşa, Beyazsu, Gürgeni, Hazara, Dere, Akıncılar, Orta, Kalkancılar, Zanna, Güzelyalı, Kirazlık, Okul, Bahar, Şenyurt, Fındıklı, Aksu, Hürriyet, Ilıca, Liman, Merkez, Tatlısu, Bulak, Düz, Pazine, Nane, Gürkanlar, Balaban, Yukarıderbent, Armoni, Başköy, Cengizler, Güneşli, Şentepe, Çavuşlu, Yeşilay, Sümer Yalı, Güngören, Zebelit, Çeşmeli, Gurupit, Sırt, Necippaşa, Baş, Meşedüzü, Yıldızlar, Abdoğlu, Hacılar, Muhtar Cavit Civelek, Çiçekli, Sahil, Köseoğlu, Tepe, Esentepe ve Aydınlık bölgelerinde en ekonomik uydu çanak anten hizmeti vermektedir.

Rize Dsmart Uydu Servisi

Rize Dsmart uydu servisi olarak, Dsmart çanak anten kurulumu, Rize Dsmart çanak ayarlama, Dsmart çanak yönü ayarlama, Dsmart lnb arıza gibi durumlarda, Dsmart eutelsat çanak yönü ayarlatmak için hemen arayın.

Rize Dsmart Uyducu

Rize uyducu olarak kullandığımız malzemelerin kalitesi kadar, montajı ve ayarlarını yapacak kişi de büyük önem taşımaktadır. Satın aldığımız uydu anten malzemeleri ne kadar kaliteli ve performanslı olursa olsun, montajı yapacak kişinin yeterli teknik donanıma ve konuda yeterince tecrübeye sahip olmaması sistemden alacağımız performansın çok aşağılarda kalmasına sebep verecektir. Küçük bir örnek vermek gerekirse lnb ayarında yapılacak 1-2 mm’lik hata anten performansında %15-20 lik bir kayıp yaratacaktır.

Rize Çanak Anten Kurulumu

Rize çanak anten kurulumu, Uydu anten sökümü, Uydu anten ayarı, sinyal yükseltme ayarı, kablo değişimi, 2’li, 4’lü, 8’li Lnb kurulumu ve arıza bulma gibi hizmetler uydu Anten Servisi olarak verdiğimiz başlıca hizmetlerdir.Uydu Anten kurulum hizmeti tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Mevcut Anteniniz var ise Anten kurulumu için bizi arayın Teknik ekibimizi size yönlendirelim kurulumu gerçekleştirilsin. Anteniniz yok ise bizden satın alabilirsiniz.

Rize’da Kurulumunu Yaptığımız Bazı Uydular

Türksat 2A/3A (42 Derece Doğu ), Thor 5/6 (1 Derece Batı), Astra 4A Eski adıyla Sirius (4.8 Derece Doğu), Eutelsat 7A Digitürk’ün Uydusu (7 Derece Doğu), Eutelsat 9A (9 Derece Doğu), Eutelsat 10A (10 Derece Doğu), Hotbird 13B, 13C, 13D (13 Derece Doğu), Eutelsat 16A (16 Derece Doğu), Astra 1KR, 1L, 1M, 1N (19.2 Derece Doğu), Astra 3B (23.5 Derece Doğu) Astra 1G (31.5 Derece Doğu), Hellassat 2 (39 Derece Doğu), Azerspace 1 (46 Derece Doğu)

Rize Merkezi Uydu Sistemi Servisi

Çanak Anteniniz Rüzgar, Kar, Yağmur, Kablo kopması, oksitlenme vs. nedenlerle Sinyal sorunu çıkardığında arıza bulma, arıza giderme veya Anten ayarlama, sinyal yükselme gibi işlemler uzman Teknik kadromuzla hızlı ve itina ile yerine getirilmektedir.(Aşırı yağışlı ve fırtınalı havalarda cihazınızı fişten çıkarmanız ve bağlantılarını kesmeniz sizin yararınıza olacaktır.)

Rize Televizyon Tamircisi & Ayar  Kurulumu

Rize televizyon tamir servisi olarak hemen her marka televizyona özel servis olarak hizmet vermekteyiz.  Hizmetimiz alanında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup Rize TV tamir ihtiyaçlarınızda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Rize Televizyon Servisi

Rize TV servis olarak TV kurulum, TV duvara montaj yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Televizyoncu, TV cihaz, televizyon kurulumu, uydu alıcılı TV kurulumu, Rize.

Profosyonel ekibimizle 7/24 Hızlı servis imkanıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte. Siz değerli müşterilerimiz bize ulaştıktan sonra size enyakın uyducu 30 dakika içerisinde adresinizde olacaktır.

Rize Uyducu

Rize uyducu olarak TV kurulum, Dsmart Kurulumu, TV duvara montaj yaptırmak ya da merkezi uydu sistemi kurdurmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Rize uydu kurulumu,
Rize uydu anten ayarı,
Rize uydu anten,
Rize uydu anten servisi,
Rize Türksat uydu montajı ve kurulumu,
Rize Çanak anten montajı ve kurulumu,
Rize Çanak anten hassas ayarı,
Rize Anten ince ayar bakım montajı,
Rize televizyon tamircisi,
Rize Çanak anten hassas ayarı bakım ve onarımı,
Rize Uydu arızası,
Rize Uydu ayarı,
Rize tv tamiri,
Rize tv servisi,
Rize televizyon servisi,
Rize Çanak anten arızası,
Rize Çanak anten nakil hizmeti,
Rize Merkezi uydu sistemi kurulumu ve tamiri,
Rize uydu alıcısı kurulumu,
Rize televizyon tamiri,
Rize merkezi uydu sistemi,
Rize televizyon tamircisi.

Genel Merkez

Rize uyducu olarak acil ve özel istekleriniz için santral ile görüşün anında hizmet sağlayalım. Mağdur olmayın!

0 539 341 40 50
Hemen Teklif Alın
WhatsApp HIZLI ARAMA